Reference

Projektová kancelář Vysočina

Projektová kancelář Vysočina je tvořena týmem odborníků, kteří stráží kvalitu evropských projektů v Kraji Vysočina. Svědomitě pracují na kvalitních investicích pro lepší zdravotní péči, zlepšení sociálních služeb, zvyšování úrovně škol, navýšení přílivu turistů a vyšší kvalitu života na Vysočině.

Ukázat detail

Letohrádek Mitrovských

Letohrádek Mitrovských v Brně kdysi zažíval tajné schůzky svobodných zednářů i první skleník na ananasy. Dnes tu můžete zažívat svatby, výstavy či si užívat pronájem pro účely firemních prezentací, školení, servírovaných večeří a dalších událostí. Věříme, že když byl letohrádek dobrý pro císaře, bude dobrý i pro vás.

Ukázat detail

Filmový festival Ekofilm 2015, 2016, 2017

Pro milovníky filmů a přírody jako jsme my, byla výroba webových stránek filmového festivalu Ekofilm povinností!

Věříme, že i ročník 2015 v novém a responsivním grafickém kabátku, dvou jazykových mutacích a s bohatým registračním formulářem filmů, byl důstojným nástupcem předchozích ročníků.

Ukázat detail

Servis BAUR

Lidé z firmy Servis BAUR mají více než 25 let zkušeností s prodejem, servisem a kalibracemi měřicí kabelové techniky BAUR. Předchozí webové stránky již delší dobu nevyhovovaly jejich potřebám a tak nezbylo než jim vytvořit reprezentativního nástupce připraveného na budoucnost.

Ukázat detail

Obec Veselá

Zapomeňte na přežitky jako je zobrazení aktuálního dne či svátku a další zbytečnosti, které jsou běžně k vidění na obecních webech. My jsme se soustředili na snadnou orientaci na webu a kladli důraz na důležité informace, a to vše jsme vypustili na internet v přehledném, plně responsivním webu, který je možné prohlížet na jakémkoliv zařízení.

Ukázat detail

Autoservis Kusák

Jednoduchá plně responsivní webová prezentace rodinného autoservisu Kusák, který má za sebou již 17 let zkušeností.

Ukázat detail

E-shop Koupelny PEGAS

Zkušení prodejci koupelen se na trhu pohybovali již dlouho, do internetových vod nicméně zavítali až s naší pomocí. Vytvořili jsme pro ně e-shop na míru běžící na systému Magento s napojením na účetní systém Pohoda.

Ukázat detail

Inteligentní domy Vabex

Komu by se nelíbilo ovládat veškerá elektrická zařízení na dálku ve svém domě? Pro firmu Vabex, která se zabývá právě těmito vychytávkami, jsme provedli redesign zastaralého nefungujícího webu a vytvořili jsme moderní a přehlednou webovou prezentaci, která návštěvníky zaujme a usnadní jim zaslat poptávku.

Ukázat detail

Fitness centrum AFIT

Poté, co brněnské fitness centrum prošlo naším redesignem, nezískalo pouze fešný nový kabátek. Díky kvalitní SEO optimalizaci se návštěvnost zvýšila na dvojnásobek původní hodnoty v řádově stovek unikátních návštěvníků za den.

Ukázat detail

Výživová poradna VIVIENTE

VIVIENTE byl v roce 2008 náš pilotní web a dnes je z něj plnohodnotná firemní webová prezentace, kterou doplňuje webzine zdravého životního stylu. I bez investic do marketingových kampaní se díky našim doporučením a kvalitnímu SEO šplhá návštěvnost na vynikajících 2500 návštěvníků denně!

Ukázat detail

Týden výtvarné kultury

Webové stránky výstavy Týden výtvarné kultury, které jsme každý ročník v letech 2011 – 2013 aktualizovali do nové podoby společně s grafikem Vladimírem Mokrým.

Ukázat detail

Fitness trenér Irina

Irina Pachomova je fitness trenérka tělem i duší, své práci dobře rozumí a její klientky ji zbožňují. S předchozím webem byla nespokojená, nikdo je nenavštěvoval a tak jsme web podrobili našemu redesignu. Výsledná práce je nejen příjemnější na pohled, ale i přes nulové investice do marketingu ji shlédne měsíčně přes 600 lidí.

Ukázat detail

Kancelář DHS

Webové stránky poradenské, vzdělávací a znalecké kanceláře DHS.

Ukázat detail

Máte zájem o naše služby? Zašlete nezávaznou poptávku!

×

Kontakt

Fakturační údaje

  • Ing. Martin Winkler
  • Bayerova 32
  • Brno, 602 00
  • IČ: 885 59 386
  • Komerční banka: 35-4800140237/0100

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje
Zpráva|Zpráva